Rejestracja uczestników

Janusz Mitulski, Director Central & Eastern Europe, Marriott International Inc.

Janusz Mitulski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w sieci Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie, członka Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Do marca 2015 zajmował stanowisko partnera w zespole doradztwa hotelowego Horwath HTL w Polsce. Przez siedem lat pracował w sieci Qubus Hotel jako dyrektor dwóch hoteli, a następnie jako dyrektor sprzedaży i marketingu całej sieci w Polsce. Z branżą hotelową związany jest od ponad 10 lat. Posiada rozległe doświadczenie strategiczne i operacyjne zdobyte na rozwijającym się polskim rynku hotelowym.

Realizował projekty w zakresie planowania i rozwoju inwestycji hotelowych, pozyskania marek międzynarodowych sieci hotelowych oraz operatorów hotelowych. Brał także udział przy tworzeniu strategii marketingowych, strategii rozwoju oraz repozycjonowania dla działających hoteli. Doradzał przy transakcjach hotelowych.

Masz pytania? Napisz do nas
Zamów newsletter