Rejestracja uczestników

Grupa Yang

Grupa Yang to zespół kreatywnych i ambitnych inżynierów posiadających uprawnienia do projektowania oraz wykonawstwa. Firma powstała w 2010 r. Specjalizujemy się w projektowaniu architektonicznym i konstrukcyjnym oraz kompleksowym przygotowaniu inwestycji. Sporządzamy kosztorysy budowlane. Zapewnimy nadzór autorski oraz inwestorski.   

Oferujemy projektowanie w zakresie zarówno dużych inwestycji dla klientów instytucjonalnych, jak i mniejszych obiektów na indywidualne zamówienie. Stosujemy nowoczesne, sprawdzone rozwiązania techniczne, które sprawiają że proces budowlany staje się szybszy i uzasadniony ekonomicznie. Promujemy architekturę nowoczesną i nieszablonową, dzięki czemu nasze realizacje są niepowtarzalne i wyjątkowe. Dobrze czujemy się również w projektowaniu i procedurach administracyjnych związanych z rewaloryzacją obiektów zabytkowych.

Wśród naszych realizacji są m.in.: Hotel Centrum w Kwidzynie, Galeria Handlowa Kopernik w Kwidzynie, Projekt elewacji kinoteatru w Kwidzynie, Zespół pałacowo-parkowy w Waplewie Wielkim, Projekt przebudowy i wystawy w Żurawiu Gdańskim, Projekt przebudowy dworca PKP na bibliotekę miejską w Kwidzynie. 


Masz pytania? Napisz do nas
Wyszukaj hotel
Booking.com
Zamów newsletter