Rejestracja uczestników

Miasto Warszawa

Warszawa to administracyjna, polityczna i finansowa stolica Polski. Świetna dostępność, szereg utalentowanych, zdolnych i wykształconych  młodych ludzi, szybko rosnące PKB i wysoka jakość życia sprawiają, że Warszawa to najatrakcyjniejszy cel biznesowy w regionie CEE. Obecnie w Warszawie jest ponad 400 tysięcy podmiotów gospodarczych, w tym międzynarodowe korporacje i lokalne firmy. Dzięki przyszłościowej strategii i dużej dynamice rozwoju światowe marki oraz start-upy czują się komfortowo i rozwijają się wraz z Warszawą.

Co roku, dzięki najlepszym w kraju publicznym i niepublicznym uczelniom, na warszawskim rynku pracy pojawiają się kolejni znakomici fachowcy. Dostępność dobrze wykształconych pracowników jest istotnym czynnikiem zachęcającym wiele firm do inwestowania w Warszawie. Wysokie kwalifikacje zasobów ludzkich są motorem dla rozwoju firm.

W Warszawie istnieje ponad 5 milionów metrów kwadratowych powierzchni biurowej, które wyróżniają się na tle innych miast europejskich dzięki certyfikatom BREEAM i LEED oraz nowoczesnemu wzornictwu i elastycznej aranżacji przestrzeni. Powierzchnie  dopasowywane są do potrzeb najemców i ich pracowników.

Dzisiejsza Warszawa ze swoją pomysłowością, otwartością, odważnymi rozwiązaniami i nieszablonowym myśleniem jest przyjazna dla wszystkich, którzy chcieliby się tutaj uczyć, żyć i rozwijać swój biznes.
Masz pytania? Napisz do nas
Wyszukaj hotel
Booking.com
Zamów newsletter