Rejestracja uczestników

Luxorhouse - biuro franczyzowe Metrohouse

Luxorhouse to jeden z wystawców tegorocznej, II edycji targów Real Connect. Firma oferuje nieruchomości na sprzedaż, jedną z nich jest Villa Aura, o której będzie można dowiedzieć się więcej podczas wspomnianego wydarzenia. Pensjonat znajduje się w jednej z nadmorskich miejscowości – Rowach (powiat Słupski, gmina Ustka).

Działka na której jest umiejscowiona ma  2 tys. mkw., z kolei powierzchnia użytkowa to 520 mkw. Obiekt składa się z 16 w pełni wyposażonych pokoi: pomieszczeń gospodarczych, ogólnodostępnych dla gości 2 kuchni, jak również dużego strychu, parkingu oraz  pięknego, ogrodu z basenem, w którym znajduje się drewniana altanka i plac zabaw dla dzieci.

Co więcej, w ofercie Vilii Aura nie zabraknie także atrakcji dla dorosłych: można znaleźć tu sprzęty rekreacyjne, bądź rowery (także dla dzieci), leżaki i fotele plażowe. Na terenie całego ośrodka i w każdym pokoju jest dostęp do Internetu.

Istnieje możliwość rozbudowy lub powiększenia działalności o taki sam budynek na terenie ogrodu, dedykowany celom rekreacyjnym (SPA, odnowa biologiczna, sauny, basen) bądź biznesowym (zjazdy biznesowe, konferencje, integracje). Okolica obfituje w punkty gastronomiczne, turystyczne i widokowe (Jezioro Gardno, Słowiński Park Narodowy).  Villa Aura leży zaledwie 300 m od morza z plażą. Budynek powstał w 2010 roku.


Masz pytania? Napisz do nas
Wyszukaj hotel
Booking.com
Zamów newsletter