Rejestracja uczestników

Miasto Toruń

Toruń to doskonałe miejsce do rozwoju działalności, mające bogatą ofertę dla przedsiębiorców. Obecnie miasto dysponuje ponad 80 ha działek przeznaczonych pod inwestycje. Tereny te są dobrze skomunikowane z centrum, oraz autostradą A1, która otacza Toruń, zapewniając doskonałe połączenie z innymi miastami w Polsce. Podczas Targów będzie można zapoznać się z dostępną ofertą nieruchomości, powierzchni biurowych i lokali usługowych, dowiedzieć się o obowiązujących zwolnieniach podatkowych dla przedsiębiorców oraz poznać kierunki rozwoju gospodarczego miasta. 

To właśnie w Toruniu działa największe centrum Business Link w Polsce. Jego siedzibą są dawne Młyny Toruńskie - doskonałe miejsce dla start-upowiczów. Business Link to platforma łączącą przedsiębiorców z całego kraju. Dzięki kilkuletnim staraniom władz Torunia i przedstawicieli Polski Przedsiębiorczej, to właśnie w tym  mieście została otwarta 6. placówka Business Link w Polsce. 

W Strategii Rozwoju Torunia do roku 2020  określono wizję  miasta jako ośrodka turystycznego, edukacyjnego i gospodarczego: Toruń - miastem kultury; Toruń - miastem turystyki; Toruń - ośrodkiem akademickim i miastem innowacyjnych przedsiębiorstw; Toruń - ośrodkiem metropolitalnym.

Wspieraniem aktywności gospodarczej na terenie Torunia zajmuje się Centrum Wsparcia Biznesu.
CWB oferuje pomoc na całym etapie procesu inwestycyjnego, sprawuje także kompleksową opiekę poinwestycyją. Dostarcza informacji dotyczących zachęt inwestycyjnych, zwolnień podatkowych i możliwości pozyskiwania środków dla przedsiębiorców.

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu
ul. Konopnickiej 13
87-100 Toruń
Strona internetowa: www.torun.direct
e-mail: kontakt@torun.direct
tel.: +48 56 621 56 20
Masz pytania? Napisz do nas
Wyszukaj hotel
Booking.com
Zamów newsletter