Rejestracja uczestników

Dr. Inż. Piotr Bartkiewicz, Współzałożyciel OSWBZ, Partner Go4Energy

Współzałożyciel i członek zarządu OSWBZ, jak również członek Sekcji Głównej Ciepłownictwa, Ogrzewnictwa, Wentylacji i Inżynierii Atmosfery w PZITS. Angażuje się w projekty Unii Europejskiej, był m.in. liderem projektów w ramach Inteligent Energy Europe - IDES EDU, Performance Based Building - PeBBu oraz członkiem projektów STEP i KODnZEB.
Partner w firmie Go4Energy, zajmującej się doradztwem oraz nowoczesnymi badaniami i analizami zużycia energii w budynkach, certyfikacją budynków i szkoleniami. Autor, konsultant i wykonawca projektów zarządzania energią i budownictwa zrównoważonego w budynkach.
Adiunkt na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. W pracach naukowych podejmuje zagadnienia związane z komputerowym wspomaganiem projektowania systemów budynkowych, modelowaniem energetycznym, zarządzaniem informacją o budynku (BIM), symulacjami CFD. Ponadto posiada szeroką wiedzę na temat zużycia energii, modelowania budynków i systemów HVAC, procesów daylighting’u, komfortu użytkowników i jakości środowiska wewnętrznego, zarządzania projektami, Commissioning’u, certyfikacji budynków LEED, BREEAM, GBC, analiz LCA.
Poszerza swoje kompetencje i dzieli się już zdobytym doświadczeniem w ramach międzynarodowych stowarzyszeń, np. International Building Performance Simulation Association – IBPSA oraz American Society of Heating, Refrigerating and Air-Conditioning Engineers ASHRAE. Doskonały mówca i wspaniała osobowość.
Masz pytania? Napisz do nas
Wyszukaj hotel
Booking.com
Zamów newsletter