Rejestracja uczestników

Juliusz Bolek, przewodniczący prezydium Rady Dyrektorów w Instytucie Biznesu

Ekspert z zakresu komunikacji biznesowej, społecznej i interpersonalnej. Prowadzi własną działalność pod marką ARS PR. Od ponad 25 lat zajmuje się komunikacją społeczną, interpersonalną i biznesową, promocją i reklamą. Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

Pracował jako dyrektor, doradca zarządu, członek zarządu i członek rad nadzorczych i konsultant w spółkach prawa handlowego oraz instytucjach zatrudniających od 2 do 20 tysięcy osób . Od ponad 30 lat zajmuje się dziennikarstwem. Posiada certyfikat przyznany przez Polski Instytut Dyrektorów „w uznaniu za postawę i działania wyróżniające się najwyższymi standardami Corporate Governance i wartościami etycznymi w biznesie”.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych (MBA), Wyższej Szkoły Promocji i Instytutu Audytu i Ewaluacji. W prowadzonych przez siebie zajęciach wykorzystuje praktyczną wiedzę jaką zdobył w pracy zawodowej. Autor książek: „Adwokaci w walce o sprawiedliwość”, „Lekarze w walce o zdrowie”, prac z zakresu socjologii: „Studenci ’86 – postawy”, „Młodzi twórcy ’87” oraz wielu innych artykułów naukowych.
Masz pytania? Napisz do nas
Wyszukaj hotel
Booking.com
Zamów newsletter