Rejestracja uczestników

Innowacyjne inwestycje Torunia

W Toruniu działa największe centrum Business Link w Polsce łączące przedsiębiorców z całego kraju. Miasto dysponuje ponad 80 ha działek przeznaczonych pod inwestycje.

Toruń to doskonałe miejsce do rozwoju działalności, mające bogatą ofertę dla przedsiębiorców. Obecnie miasto dysponuje ponad 80 ha działek przeznaczonych pod inwestycje. Tereny te są dobrze skomunikowane z centrum, oraz autostradą A1, która otacza Toruń, zapewniając doskonałe połączenie z innymi miastami w Polsce. Podczas Targów będzie można zapoznać się z dostępną ofertą nieruchomości, powierzchni biurowych i lokali usługowych, dowiedzieć się o obowiązujących zwolnieniach podatkowych dla przedsiębiorców oraz poznać kierunki rozwoju gospodarczego miasta. 

To właśnie w Toruniu działa największe centrum Business Link w Polsce. Jego siedzibą są dawne Młyny Toruńskie - doskonałe miejsce dla start-upowiczów. Business Link to platforma łączącą przedsiębiorców z całego kraju. Dzięki kilkuletnim staraniom władz Torunia i przedstawicieli Polski Przedsiębiorczej, to właśnie w tym  mieście została otwarta 6. placówka Business Link w Polsce. 

W Strategii Rozwoju Torunia do roku 2020  określono wizję  miasta jako ośrodka turystycznego, edukacyjnego i gospodarczego: Toruń - miastem kultury; Toruń - miastem turystyki; Toruń - ośrodkiem akademickim i miastem innowacyjnych przedsiębiorstw; Toruń - ośrodkiem metropolitalnym.
Masz pytania? Napisz do nas
Wyszukaj hotel
Booking.com
Zamów newsletter