Rejestracja uczestników
TARGI
DLA WYSTAWCÓW
DLA GOŚCI
PLAN TARGÓW

Targi


REAL CONNECT to druga edycja jedynych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych targów rynku nieruchomości i inwestycji. Targi dotyczą rynku gruntów, nieruchomości handlowych, biurowych, magazynowych, logistycznych, sportowych oraz apartamentowych. Problematyka targów uwzględni także finansowanie, budowę i rozbudowę obiektów, zarządzanie, marketing jak również transakcje na rynku nieruchomości.

Targi REAL CONNECT 2018 - to okazja do przedstawienia   oferty  najbardziej dynamicznych firm,  instytucji, dużych metropolii i mniejszych miejscowości, dołączając do tego zakresu  regiony z Europy Środkowo-Wschodniej.  

REAL CONNECT CONFERENCE  2018
Konferencja REAL CONNECT to inspirujące panele dyskusyjne, prezentacje ekspertów, i praktyków rynku, którzy podzielą się wiedzą na temat strategii, trendów, a także wyzwań stojących przed rynkiem nieruchomości w najbliższych latach.
Miasto gospodarz
Partnerzy Merytoryczni
Partnerzy
Partnerzy Medialni
Partner After Party
AFTER PARTY
Zapraszamy na wyjątkowe After Party do RITUAL Coctail Club. Spotkanie uczestników Real Connect, którzy zdecydowali się na Karty Premium odbędzie się w Ritual Cocktail Club przy ul. Mazowieckiej 12 w Warszawie dniu 23 maja od godziny 19.00.

Rejestracja uczestników
Jesteśmy pod wrażeniem doskonałej organizacji imprezy
i indywidualnego podejścia do nas i do pozostałych uczestników ze strony Organizatora.
Magdalena Gutowska
Managing Director, Blue Project Polska
Targi Real Connect, na których spotykają się zainteresowane strony, to bardzo dobry początek. Naszym zdaniem takie wydarzenia są ważne
i przynoszą wiele korzyści.
Robert Dobrzycki
Chief Executive Officer Europe, Panattoni Europe
Spotkania z wystawcami i innymi partnerami, którzy brali udział w Real Connect, były niezwykle owocne.
Katarzyna Pyś-Fabiańczyk
Dyrektor działu powierzchni logistycznych i magazynowych, BNP Paribas RE na CEE, Pomysłodawczyni i założycielka Stowarzyszenia Ladies First
Na targach Real Connect mieliśmy okazję przedstawić swoją ofertę inwestycyjną i mimo, że była to pierwsza edycja wydarzenia, to nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania.
Marcin Przyłębski
Dyrektor Biura Obsługi Inwestorów, Urząd Miasta Poznania
Targi Real Connect i towarzyszący im cykl konferencji tematycznych to skuteczna platforma nawiązywania relacji biznesowych.
Jacek Mikiewicz
Director of Strategy and Marketing, W.P.I.P.
Wysoki poziom organizacyjny, a także dobór gości sprawił, że promocja oferty inwestycyjnej Aglomeracji Tarnowskiej, realizowana podczas Targów, przyniosła bardzo dobry efekt.
Łukasz Blacha
Zastępca Dyrektora Wydział Rozwoju Gospodarczego, Urząd Miasta Tarnowa, Kierownik Projektu Business Boost for Małopolska

Dla wystawców

REAL CONNECT to jedyna w Europie Środkowo-Wschodniej przestrzeń wystawiennicza dla rynku nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do współpracy inwestorów, deweloperów, firmy zarządzające projektami, miasta, samorządy, firmy świadczące usługi biznesowe oraz instytucje finansowe. Dołączenie do grona wystawców, zapewni prezentację projektów, potencjału terenów inwestycyjnych, planów rozwojowych, znalezienie finansowania, pozyskanie najemców powierzchni komercyjnych oraz partnerów biznesowych.

Oferujemy powierzchnię targową zabudowaną i bez zabudowy, pakiety reklamowe, partnerskie oraz nietypowe formy komunikacji.

Zarezerwuj miejsce

Jak dojechać

Centrum EXPO położone jest 10 minut od ścisłego centrum Warszawy z doskonałym dojazdem zarówno samochodem (parking na 1500 miejsc) jak i transportem publicznym.

EXPO XXI Warszawa to najnowocześniejszy obiekt wystawienniczo-konferencyjny w stolicy, oferujący powierzchnię 20 000 mkw., na której zlokalizowane są hale wystawiennicze i konferencyjne. Targi odbędą się w najnowszej hali nr 4 zbudowanej w 2009 roku.

Kontakt

Daniel Jabłoński (wystawcy, konferencje)


+48 664 141 059 
djablonski@realconnect.pl 

Hubert Wasiak (sponsorzy, wystawcy, media)


+48 600 034 344
hwasiak@realconnect.pl 

Cezary Goss (sponsorzy, wystawcy)


+48 604 191 088
cgoss@realconnect.pl 

Krystyna Swojak (marketing & sales director)


+48 502 662 551
kswojak@realconnect.pl 

Dariusz Przybylski (special projects & Real Connect tv director)


+48 608 508 808
dprzybylski@realconnect.pl 
Organizatorem targów jest 4Value Sp. z o.o., wydawca magazynów: The City, Almanach Centrów Handlowych, Office Book, Property Book, Land Properties Poland, serwisu www.thecity.com.pl oraz konferencji The City Business Forum.
Masz pytania? Napisz do nas
Wyszukaj hotel
Booking.com
Zamów newsletter